skip to Main Content
94 Report

نود و چهاری که گذشت

نود و چهار عزیز هم جای خودش رو به نود و پنج داده و به سرعت، روزها می‎گذرند. سالی که گذشت یکسری اتفاقات خوب و خوشحال کننده برایمان داشت؛ مثلاً افتخار میزبانی از ۳۴ هزار مشتری دوست داشتنی رو داشتیم و امیدواریم پذیرای تعداد بیشتری از مشتریان باشیم.
به استناد سایت webhosting.info برترین شرکت میزبانی وب ایران هستیم؛ این یعنی مسئولیت ما از همیشه بیشتر شده است. تمام تلاشمان را می‌کنیم که قدردان حمایت شما باشیم و این جایگاه را با قدرت حفظ کنیم.
آنچه که سایت الکسا نشان می‌دهد، در میان ۴۰۰ سایت‌ برتر ایرانی هستیم و قصد داریم در سال جدید در میان ۲۵۰ سایت برتر باشیم.
یکی از اتفاقاتی که در سال گذشته، مشتریان ما مکرراً درباره‌اش سؤال می‌کردند این بود: ” چرا قیمت هاتون رو بالا بردید؟”  این رو فراموش نکنیم که با وجود اینکه هر سال اکثر هزینه ها بالاتر میره، ما سه سال تغییری در قیمت‎ها نداشتیم و ناگزیر شدیم که نیمه شهریورماه تغییراتی در قیمت‎ها اعمال کنیم.
خوشبختانه در سال گذشته، توانستیم ۸ جشنواره فروش برگزار کنیم تا نیازهای مشتریان مختلف پوشش یابد و خدمات مورد نیازشان را با تخفیف ویژه تهیه کنند.

 در قلب ‌هاست ایران چه گذشت؟
اول از همه استراتژی جدید شرکت رو با افق ۲ ساله تدوین کردیم.
روی طراحی داخلی لابی و یکسری امور رفاهی شرکت کلی کار کردیم تا حالمون همیشه خوب بمونه و بتونیم با انرژی کار کنیم.
اپلیکیشن موبایل بلاگ هاست ایران رو طراحی و عرضه کردیم تا از قبل به شما نزدیک‌تر باشیم.
راه اندازی چند استارتاپ رو تجربه کردیم، بعضی هاشون با موفقیت در حال پیش رفتن هستش و بعضی هاشون هم با شکست مواجه شدیم و در عوض کلی چیزهای جدید یاد گرفتیم. شما هم برایمان آرزوی موفقیت کنید!
امسال توجه ویژه ای هم به تولید محتوا کردیم و واحد آموزش ‌هاست ایران رو راه انداختیم و برایش کلی برنامه داریم که به‌زودی خبرهاش رو خواهید شنید.
واحد طراحی و توسعه هم چند محصول جدید به سبد خدمات خود اضافه کرد: طراحی نرم افزار موبایل، طراحی سایت خبری، بسته ویزه سایت انتخابت مجلس و ویرایش جدید بسته فروشگاه اینترنتی و …

خدا رو شکر می‌کنیم نتیجه تمام تلاش‌ها، شب نخوابیدن‌ها و کار تیمی خودمون رو دیدیم. به آینده هم خیلی امید داریم؛ با تلاش بیشتر و همراهی شما مشتریان عزیز، امسال می‌خواهیم روند پیشرفت رو با سرعت بیشتری ادامه بدیم و بتونیم تجربه ای لذتبخش از ارائه خدمات رو برای شما به ارمغان بیاوریم.

همواره دوستتان داریم.
هاست ایران

فروردین ۱۳۹۵

4 دیدگاه برای این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top