skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Fobscf

همایش بزرگ آینده کسب و کارهای نوپا در ایران، 22 تیرماه برگزار می شود

همایش بزرگ آینده کسب و کارهای نوپا در ایران با حضور بزرگان استارتاپ و کارآفرینی ایران، تیرماه امسال در دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی برگزار می‌شود.

این رویداد یک روزه، تلاش دارد با ارتقای سطح دانش جامعهٔ استارتاپی ایران و ایجاد بسترهای مناسب، زمینه ساز پیشرفت و در ارتقا کیفی فعالان صنعت استارتاپ و کارآفرینی شود. در این همایش جمعی از کارآفرینان و بنیان گذاران استارت آپ های موفق ایرانی حضور دارند به انتقال تجربیات خود می‌پردازند.

شرکت کنندگان همایش بزرگ آینده کسب و کارهای نوپا می‌توانند با چشم انداز کسب و کارهای نوپا در ایران و همچنین راهکارها و توصیه‌هایی که منجر به موفقیت یک استارت آپ می‌شوند آشنا شوند.


یک روز آموزش، کسب تجربه، ترفندهای شروع کسب و کار نوپا؛ با کارشناسان، مدیران، شتابدهنده ها، سرمایه گذاران، کارآفرینان، بنیانگذاران کسب و کارهای نوپا در همایش بزرگ «آینده کسب و کارهای نوپا در ایران»


  • زمان: ۵ شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۹ تا ۱۹
  • محل برگزاری: سالن همایش دانشکده مکانیک دانشگاه خواجه نصیر طوسی
  • نشانی: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، پلاک ۷ دانشکده مهندسی مکانیک
  • قیمت بلیط: ۵۹ هزار تومان الی ۱۱۹ هزار تومان

تخفیف ثبت نام

هاست ایرانی‌های عزیز می توانند با وارد کردن کد تخفیف hostiran در هنگام ثبت نام، از ۲۰ درصد تخفیف ویژه این همایش بهره مند شوند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به وبسایت fobs.cf مراجعه نمایند.

6 دیدگاه برای این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top