skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Iran Health2017

هاست ایران در بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت ایران هلث با ۲۰ سال سابقه، به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه است که بصورت سالانه در حوزه سلامت و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اردیبهشت ماه هر سال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌گردد و سالانه بیش از ۲۰۰۰۰ نفر از این نمایشگاه بازدید به عمل می‌آورند.

 نمایشگاه بین المللی ایران هلث، فرصتی را فراهم می‌آورد تا فعالان این حوزه بتوانند ارتباط بهتری با مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در سطح کشوربرقرار کنند. همچنین علاوه بر ارتقاء سطح دانش و آگاهی تولیدکنندگان و پژوهشگران، بستر مناسبی جهت آشنایی، تعامل و توسعه شرکت‌ها فراهم آورد. به نمایش گذاشتن توانمندی‌های صنعت سلامت ایران، رونمایی از فناوری‌های روز دنیا، ارتقای توریسم درمانی، حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان نخبه و ارتباط با مراکز درمانی و آموزشی، از جمله اهداف مدنظر جهت برگزاری نمایشگاه است.

هاست ایران در نمایشگاه ایران هلث 96

هاست ایران، امسال با حضور در بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی (ایران هلث) آماده پذیرایی از فعالان حوزه پزشکی و معرفی توانمندی‌های خود در زمینه طراحی وب سایت‌های پزشکی و بیمارستانی است.

مکان: نمایشگاه بین المللی تهران، سالن میلاد(۳۱A)،  غرفه ۲۹/۱

زمان: ۲۵ لغایت ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶

به امید دیدار شما

12 دیدگاه برای این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top